• Семінари-2022

  У Науковому центрі аерокосмічних досліджень Землі ІГН НАН України працює науково-учбовий семінар. Керівник семінару – член-кореспондент НАН України М.О. Попов, секретар семінару – Тетяна Анатоліївна Орленко, тел. +380 44 486 11 48.

 • ХХVI виставка індустрії безпеки «БЕЗПЕКА 2021» (14-16 вересня 2021 року)

  ДУ «Науковий центр аерокосмічних досліджень Землі ІГН НАН України» прийняв участь у ХХVI виставці індустрії безпеки «БЕЗПЕКА 2021», яка відбулась 14-16 вересня 2021 року у Виставковому центрі «КИЇВЕКСПОПЛАЗА», Київська обл., вул. Амстердамська, 1

 • Конференція високого рівня "Стратегічне партнерство між ЄС і Україною у сфері критичної сировини та акумуляторів" (13 липня 2021 року)

  13 липня 2021 року у Києві відбулась Конференція високого рівня "Стратегічне партнерство між ЄС і Україною у сфері критичної сировини та акумуляторів", організована за спільною ініціативою Генерального директорату з питань внутрішнього ринку, промисловості та підприємництва (DG GROW) Європейської Комісії та Уряду України.

 • Рік у складі 25-ої Української антарктичної експедиції

  29 квітня 2021 року повернулась в Україну 25-а Українська антарктична експедиція (УАЕ). У складі цієї експедиції працював і молодший науковий співробітник нашого Центру Ігор Артеменко. Під час експедиції Ігор виконував обов’язки гідрометеоролога, зокрема, проводив вимірювання стану атмосфери, гідрометеорологічних показників, а також інші роботи, необхідні для забезпечення оптимального функціонування станції.Ми раді вітати Ігоря з поверненням! Бажаємо швидкої адаптації та плідного освоєння здобутого в експедиції матеріалу.

 • ХХV ювілейна міжнародна виставка ІНДУСТРІЯ БЕЗПЕКИ «БЕЗПЕКА 2020» (6-9 жовтня 2020 року)

  ДУ «Науковий центр аерокосмічних досліджень Землі ІГН НАН України» прийняв участь у ХХV ювілейній міжнародній виставці ІНДУСТРІЇ БЕЗПЕКИ «БЕЗПЕКА 2020», яка відбулась 6-9 жовтня 2020 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза».

 • Третя конференція з питань Глобальної геоекологічної зйомки в ключових зонах чорноземів (BASGES) в місті Ченду (20-21 листопада 2019 року)

  20-21 листопада 2019 року в місті Ченду (екомісто Тяньфу), столиці провінції Сичуань, відбулась третя конференція з питань Глобальної геоекологічної зйомки в ключових зонах чорноземів (BASGES). Конференція була організована Міжнародною Асоціацією Black Soil і Шеньянским геологорозвідувальних центром Китайської геологічної служби. У конференції взяли участь понад 80 експертів і вчених від Департаменту природних ресурсів Хейлунцзян, Китайського гірничо-технологічного університету, Технологічного університету Ченду, Університету Цзілінь, Пекінського університету, Нанкинского університету, Китайського університету геонаук, Пекінського інституту геології для ядерної промисловості, Глобального геохімічного еталона, Міжнародної федерації геонаук, Чеської геологічної служби, з Інституту геологічних наук Національної академії наук України, Монгольського геологорозвідувального центру та ін.

 • Розвиваючи міжнародне співробітництво

  25-27 листопада 2019 року в м. Пекін (Китай) за ініціативою компанії China Talent and Technology Co. Ltd. і Наукового центра аерокосмічних досліджень Землі ІГН НАН України відбувся семінар з обговорення поточного стану спільних наукових робіт і перспектив подальшого розвитку співробітництва Центру з профільними організаціями і установами Китаю в галузі дистанційного зондування Землі.

Інші події з життя Центру в розділі Події.