23-30 вересня 2017 року на запрошення технічного комітету Харбінського Політехнічного Університету (ХПУ, м. Харбін) відбувся візит головного наукового співробітника Центру доктора технічних наук С.А. Станкевича до Китайської Народної Республіки. Метою візиту була участь в Третьому китайсько-українському науково-технічному форумі, який було організовано на базі ХПУ.

За програмою форуму д.т.н. С.А. Станкевичем було підготовлено та зроблено доповідь “Novel approach to airborne interferometric radar imaging for 3D image scene restoration” (Новий підхід до відновлення трьохвимірного зображення сцени за матеріалами авіаційного інтерферометричного радіолокаційного знімання).

В рамках форуму 28-29 вересня відбувся візит до науково-технічного інноваційного парку м. Ціндао, де українську делегацію ознайомлено з організацією, технічним оснащенням та функціонуванням підрозділів парку та інноваційних підприємств округа Ціндао. В ході візиту проводилися зустрічі з представниками адміністрації округу, керівництвом інноваційних підприємств, бізнесменами та науковцями.

Здійснення цього візиту поширило перспективи взаємодії науково-педагогічних кадрів Китаю та України, дозволило китайським особам, що приймають рішення, докладно ознайомитися з науково-практичними результатами, наявними в Україні.