8-12 вересня 2014 року в м. Ужгород відбулась 14-а Українська конференція з космічних досліджень, організована Інститутом космічних досліджень НАНУ-ДКАУ та Інститутом електронної фізики НАНУ.

Загальна кількість учасників склала біля 150 фахівців з близько 60-ти провідних наукових центрів України (ІКД НАНУ-ДКАУ, ЛЦ ІКД НАНУ-ДКАУ, ЦАКДЗ ІГН НАНУ, ДКБ «Південне», ГАО НАНУ, ІТМ НАНУ, ІПМ НАНУ, КНУ ім. Т. Шевченка та ХНУ ім. В.Н. Каразіна, Львівської політехніки, ХНУРЕ та ін.), а також Білорусі, Польщі та Словаччини. Заходи конференції підтримані Державним космічним агентством України та Національною академією наук України. Спонсорську підтримку забезпечили також Український науково-технологічний центр та ПАТ «Елміз».

Протягом роботи конференції було обговорено актуальні проблеми космічних досліджень, результати виконання проектів Загальнодержавної космічної програми на 2013–2017 роки, а також цільової комплексної програми НАН України з космічних досліджень.

Засідання конференції проводились у рамках 6-ти секцій і 3-х тематичних підсекцій, на яких було заслухано 13 пленарних та 94 секційні доповіді, представлено 21 стендову доповідь. 12 учасниками від нашого Центру було зроблено 16 секційних та 3 стендові доповіді. Також було проведено дискусії та круглий стіл з перспектив космічних досліджень в Україні, а також робочі наради з поточних та перспективних проектів.