Міжнародне наукове співробітництво

image001

В період з 18 по 20 січня в м. Лісабон (Португалія) відбувся установочний семінар (kick-off-meeting) за проектом HORIZON-MSCA-2021-SE-01-01 “Earth Observation for Early Warning of Land Degradation at European Frontier” (EWALD), який розпочався 1 грудня 2022 року в рамках дослідницької програми Marie Skłodowska-Curie Horizon Європейського союзу.

image001

29 квітня 2021 року повернулась в Україну 25-а Українська антарктична експедиція (УАЕ). У складі цієї експедиції працював і молодший науковий співробітник нашого Центру Ігор Артеменко. Під час експедиції Ігор виконував обов’язки гідрометеоролога, зокрема, проводив вимірювання стану атмосфери, гідрометеорологічних показників, а також інші роботи, необхідні для забезпечення оптимального функціонування станції.
Ми раді вітати Ігоря з поверненням! Бажаємо швидкої адаптації та плідного освоєння здобутого в експедиції матеріалу.

image001

25-27 листопада 2019 року в м. Пекін (Китай) за ініціативою компанії China Talent and Technology Co. Ltd. і Наукового центра аерокосмічних досліджень Землі ІГН НАН України відбувся семінар з обговорення поточного стану спільних наукових робіт і перспектив подальшого розвитку співробітництва Центру з профільними організаціями і установами Китаю в галузі дистанційного зондування Землі.

image002

У період з 30 жовтня по 29 листопада 2019 року відбулося відрядження до Технічного університету «Фрайбергзька гірнича академія» (ТУ ФГА). Впродовж даного відрядження, аспірант ЦАКДЗ, М.О. Свіденюк, пройшов стажування в рамках міжнародного проекту «EcoMining: Розробка інтегрованої докторської програми для сталої гірничо-екологічної діяльності», під егідою ТУ ФГА та НТУ «Дніпровської Політехніка» при фінансовій підтримці Німецької служби академічних обмінів (DAAD).

image001

16-17 квітня 2019 року відбувся науковий семінар в рамках візиту науковців Пекінського інституту космічної механіки і електроніки (ПІКМЕ) та представників компанії «China Talent&Technology Co. Ltd.» (CTTC) до Наукового центру аерокосмічних досліджень Землі.

image001

20-24 листопада 2017 року у м. Уарзазат (Королівство Мороко) відбулася міжнародна конференція OASIS-2017 «ГІС та методи дистанційного зондування для аналізу динаміки екосистем оаз та природних ризиків під впливом клімату та соціально-економічних змін», організаторами якої виступили Національне агентство з розвитку оаз і Арганового дерева (ANDZOA) та Університет Каді Айяд (м. Марракеш).

image001

27 листопада - 1 грудня 2017 року на запрошення Циндаоського науково-технічного бюро відбувся візит молодшого наукового співробітника Центру кандидата технічних наук І.О. Пєстової в Китайську Народну Республіку.

image003

23-30 вересня 2017 року на запрошення технічного комітету Харбінського Політехнічного Університету (ХПУ, м. Харбін) відбувся візит головного наукового співробітника Центру доктора технічних наук С.А. Станкевича до Китайської Народної Республіки. Метою візиту була участь в Третьому китайсько-українському науково-технічному форумі, який було організовано на базі ХПУ.

image001

2-6 серпня 2016 року головний науковий співробітник ЦАКДЗ ІГН НАН України доктор технічних наук С.А. Станкевич взяв участь у роботі Міжнародної наукової програми Space3ac Acceleration Programme в Гданському науково-технологічному парку, Польща.

image001

3-8 липня 2016 року в м. Харбін (КНР) відбувся 2-й китайсько-український науковий форум, учасників якого приймав Харбінський інститут технологій (Harbin Institute of Technology).

image005

2 лютого 2016 року відбувся візит американської делегації ГІС-географів у складі: Лі Шварц (Lee Schwartz), Географ Державного Департаменту США – голова делегації; Дуглас Річардсон (Douglas Richardson), виконавчий директор Асоціації Американських Географів; Мелінда Лейтурі (Melinda Laituri), головний дослідник Офісу Географії; Метью Хамільтон (Matt Hamilton) з Асоціації Американських Географів та Реффі Бал’ян (Raffi Balian), директор головного офісу Американського посольства в Угорщині по Центральній та Східній Європі.

japan 2015

З 27 січня по 3 лютого 2015 року співробітники Центру д. геол.н. О.І. Сахацький та д.т.н. С.А. Станкевич відвідали Інноваційний Центр Нано-Супутникових технологій (INSTEC)
Департаменту Аеронавтики та Астронавтики Університет Токіо (Японія) для обговорення нових результатів спільних досліджень за тематикою використання супутникових даних для моніторингу зони впливу аварії на АЕС Фукусіма-1.

image001

21-25 липня 2014 року М.О. Попов, заступник директора ЦАКДЗ з наукової роботи, взяв участь у роботі 2-ої сесії Неформальної робочої групи по сенсорах (Informal Working Group on Sensors - IWGS), яка відбулась у м. Відень (Австрія).

11 червня 2014 року, у рамках спільного наукового проекту "Дослідження впливу урбанізації на мікроклімат міст (за матеріалами теплових аерокосмічних зйомок)" між Науковим центром аерокосмічних досліджень Землі НАН України (ЦАКДЗ ІГН НАН України) та Російським Санкт-Петербурзьким науково-дослідним центром екологічної безпеки РАН (НДЦЕБ РАН), відбувся Web-семінар.

japan-cooperation-continued-november-2013

З 18 по 25 листопада 2013 р. співробітники Центру д.г.-м.н. О.І. Сахацький та д.т.н. С.А. Станкевич відвідали японських колег з Токійського Університету. Зі сторони Японії участь брали співробітники Інноваційного центру наносупутникових технологій (INSTEC) на чолі з професором кафедри аеронавтики і астронавтики Токійського Університету Шиничі Наказука (S. Nakasuka) і професором Акіра Івасакі (A. Iwasaki) з Наукового центру передової науки і технології (RCAST) при Токійському університеті.

article-full-image

15 та 18 липня 2013 року відбувся візит науковців Університету Токіо (Японія): професора Акіра Івасакі (Akira IWASAKI), професора Шінічі Наказука (Shinichi NAKASUKA), старшого експерта Сейжі Яшімото (Seiji YOSHIMOTO) та доктора Йошіхайда Айанажі (Yoshihide AOYANAGI).

article-full-image

23 лютого - 5 березня 2013 року в Інноваційному центрі наносупутникових технологій (INSTEC) Департаменту аеронавтики та астронавтики Університету Токіо була проведена нарада стосовно досвіду застосування супутникових даних для екологічного моніторингу територій забруднених радіонуклідами в зоні впливу аварій та ЧАЕС та АЕС Фукусіма-1.