20-24 листопада 2017 року у м. Уарзазат (Королівство Мороко) відбулася міжнародна конференція OASIS-2017 «ГІС та методи дистанційного зондування для аналізу динаміки екосистем оаз та природних ризиків під впливом клімату та соціально-економічних змін», організаторами якої виступили Національне агентство з розвитку оаз і Арганового дерева (ANDZOA) та Університет Каді Айяд (м. Марракеш).

Основна мета цієї конференції - представити персоналу ANDZOA і сільськогосподарських офісів Уарзазат і Еррачдія (ORMVA і ORMVATF) і докторантам методи дистанційного зондування, ГІС та принципи цифрової картографії. На конференції були представлені можливості використання дистанційного зондування та супутникових зображень в просторово-часовому аналізі землекористування. За допомогою прикладів досліджень, а саме: тимчасового моніторингу рослинного покриву, міського планування, руху піску і / або пошуку корисних копалин.

Інша мета - створити міжнародну мережу в галузі дистанційного зондування і її різних додатків.

Центр представляли: директор д.т.н., проф. М.О.Попов, голов.н.с. д.т.н., с.н.с. С.А. Станкевич, с.н.с. к.т.н. А.О. Козлова. Вони брали участь в діяльності організаційних і наукових комітетів, а також брали участь в наукових доповідях.