Конференції

image001

27–29 вересня 2023 року у Національному університеті «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка та Мезинському національному природному парку відбулася VII Міжнародна наукова конференція «Природні ресурси прикордонних територій в умовах зміни клімату». Захід присвячений питанням, пов’язаним зі станом та використанням природних ресурсів наземних та водних екосистем прикордонних територій в умовах зміни клімату.

image001

20-22 червня 2023 року у м. Жиліна, Словаччина, відбулася Міжнародна конференція “Information and Digital Technologies 2023” (IDT-2023).

image001

У серпні 2022 року за ініціативою Інформаційного агентства "Новини України" при сприянні української компанії з розмінування TransImpex і Наукового центру аерокосмічних досліджень Землі ІГН НАН України було започатковано проведення низки міжнародних веб-конференцій на тему «Залучення новітніх технологій та фінансування світових донорів для забезпечення повномасштабного розмінування України».

image002

13 липня 2021 року у Києві відбулась Конференція високого рівня "Стратегічне партнерство між ЄС і Україною у сфері критичної сировини та акумуляторів", організована за спільною ініціативою Генерального директорату з питань внутрішнього ринку, промисловості та підприємництва (DG GROW) Європейської Комісії та Уряду України.

image003

20-21 листопада 2019 року в місті Ченду (екомісто Тяньфу), столиці провінції Сичуань, відбулась третя конференція з питань Глобальної геоекологічної зйомки в ключових зонах чорноземів (BASGES). Конференція була організована Міжнародною Асоціацією Black Soil і Шеньянским геологорозвідувальних центром Китайської геологічної служби. У конференції взяли участь понад 80 експертів і вчених від Департаменту природних ресурсів Хейлунцзян, Китайського гірничо-технологічного університету, Технологічного університету Ченду, Університету Цзілінь, Пекінського університету, Нанкинского університету, Китайського університету геонаук, Пекінського інституту геології для ядерної промисловості, Глобального геохімічного еталона, Міжнародної федерації геонаук, Чеської геологічної служби, з Інституту геологічних наук Національної академії наук України, Монгольського геологорозвідувального центру та ін.

22-27 серпня 2016 року співробітники Центру взяли участь в 16-й Української конференції з космічних досліджень, яка відбулась в м. Одеса.

image002

24-28 серпня 2015 року в Одесі відбулася 15-та Українська конференція з космічних досліджень, організаторами якої виступили Інститут космічних досліджень (ІКД) Національної академії наук (НАН) України та Державного космічного агентства (ДКА) України й Одеський національний університет імені І.І. Мечникова.

З 20 по 24 квітня 2015 року, в м. Новосибірську (Росія) проходила Друга конференція робочої групи IV/2 ISPRS "Глобальна просторова інформація і глобальне картування ґрунтово-рослинного покриву".

article-full-image

27-28 листопада 2014 року в м. Києві відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Інтеграція геопросторових даних у дослідженнях природних ресурсів», організована Національним університетом біоресурсів і природокористування України, ДУ «Науковий центр аерокосмічних досліджень Землі ІГН НАН України» та компанією «ТВІС-ІНФО».

article-full-image

8-9 жовтня 2014 року у Мінську (Республіка Білорусь) відбувся фінальний з'їзд учасників міжнародного проекту «Climate Forum East», в якому країнами-учасниками проекту відбулося обговорення результатів участі у проекті.

image001

8-12 вересня 2014 року в м. Ужгород відбулась 14-а Українська конференція з космічних досліджень, організована Інститутом космічних досліджень НАНУ-ДКАУ та Інститутом електронної фізики НАНУ.

image001

9-11 липня 2014 року в університеті Жиліни (Словацька республіка) відбулася Десята міжнародна конференція з цифрових технологій DT 2014 (The 10th International Conference on Digital Technologies 2014).

17-26 червня 2014 року у м Албена, Болгарія пройшла 14 Міжнародна багатопрофільна наукова геоконференція (SGEM 2014).

Конференція  SPACEWORKSHOP UN/Chile 2012

Міжнародна конференція з управління заповідними територіями в умовах кліматичних змін — International Conference on Managing Protected Areas under Climate Change — IMPACT

Міжнародна науково-практична конференція в м.Єреван (Вірменія) та Середземноморська школа з нанофізики в м. Маракеш (Марокко)

Перша наукова конференція "Науки про Землю та Космос - суспільству"

Рішення Першої наукової конференції "Науки про Землю та Космос – Суспільству"

Фотографії з конференції.