28-30 травня 2024 року в місті Київ, Україна, за підтримки МОН України, НАН України, ДСНС, Держспецзв’язку, Міндовкілля та МО України відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми та інноваційні технології у сфері цивільного захисту та екологічної безпеки для повоєнного відновлення України».

З Програмним комітетомі тематикою можна ознайомиться (pdf). Державна установа «Науковий центр аерокосмічних досліджень Землі Інституту геологічних наук Національної академії наук України» мала честь взяти участь у цьому важливому заході як співорганізатор.
На конференції були представлені ряд доповідей співробітників Центру, в яких наші працівники ділилися своїми знаннями та досвідом. Теми доповідей охоплювали різноманітні аспекти сучасних технологій та методів, що застосовуються у сфері цивільного захисту та екологічної безпеки.

Паралельно з науково-практичною конференцією проводилась XX Міжнародна спеціалізована виставка ТЕХНОЛОГІЇ ЗВХИСТУ/ПОЖТЕХ. Під час виставки наш Центр представив сучасний комплекс обладнання, встановлений на безпілотних літальних апаратах (БпЛА), для пошуку занурених об'єктів та виявлення мін. Ця технологія, розроблена нашими фахівцями, демонструє новий рівень ефективності та безпеки у сфері цивільного захисту, особливо в умовах повоєнного відновлення.
Комплекс обладнання на БпЛА включає сучасні сенсори та програмне забезпечення для точного виявлення та ідентифікації небезпечних об'єктів, що дозволяє мінімізувати ризики для людських життів та забезпечити безпеку на територіях, які постраждали від бойових дій.

Участь у конференції та виставці дала можливість нашій установі продемонструвати свої науково-технічні досягнення та налагодити контакти з іншими організаціями та фахівцями у сфері цивільного захисту. Це сприятиме подальшому розвитку наших технологій та їх впровадженню у практику для забезпечення безпеки та відновлення нашої країни після воєнних дій.

Ми пишаємося тим, що наші інновації знаходять застосування у важливих сферах життєдіяльності та роблять вагомий внесок у відновлення та розвиток України.

iv class="bannercarousel">